BİZ KİMİZ?

ROLAX KABİN & MAKİNE

1996 yılında Ankara'da kurulan RolaX Group Yaş Boya Tesisi, Toz Boya Tesisi, Kumlama Tesisi, Kurutma/Kürleme Fırını, Prosese uygun yüzey işlem sistemleri manuel ya da robotik olarak anahtar teslim üretimini yapar. Yaş/toz boya tesisleri kurulumu, malzeme kaplamadan önce prosese uygun şekilde uygulanabilecek yüzey işlem sistemlerini robotik ya da manuel olarak üretmektedir.

RolaX 24 yıllık tecrübesi ile günümüzün teknolojisini birleştirmeyi başarabilmiştir. Değerlerinden,kaliteden ödün vermeden sağlam adımlarla yoluna devam eden RolaX akıl, bilim, erdemli iş bilinci ışığında, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem, güçlü ve dinamik ekibi ile gelecekte de önde gelen firma olacağını garanti altına almıştır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

ROLAX; çalışanları, iş ortakları, tedarikçileri, müşterileri, rakipleri, çevre ve toplum nezdinde güvenilirlik ve itibarı en temel değerleri olarak esas almış ve bu doğrultuda dünya standartlarında hizmet vermeyi hedef alarak Türkiye’de ve dünyada sektöre yön veren, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında lider, teknolojiyi takip eden ve sürekli kendini yenileyen bir dünya markası olmayı misyon edinmiştir.

‘Bugünün yenilikleri, yarının dünyasını değiştirir.’ ilkesi ile hareket ederek, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir düzen kurmayı başarmış olan ROLAX firması; dünden bu güne kadar kaliteden ödün vermeden, dünya standardına ulaşmayı başarmış, bundan sonra da yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği tüm faaliyet ve işlemleri Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na, mevzuatlarına, uluslararası hukuka uygun biçimde yürütecek, sektörel gelişmelere yön verecek, kalite yönetimine verdiği önemi artırarak devam edecek, değerlerinden hiçbir ödün vermeden sosyal ve çevresel sorumluluklarının bilincinde hareket edecektir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

ROLAX olarak İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre adına yapacağımız tüm çalışmaları, öncelikli prestij hedefimiz olarak görmekteyiz. Bu sebeple faaliyetler sırasında çalışanlara, üçüncü şahıslara, çevreye gelebilecek zararları tamamen ortadan kaldırmak için ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları belgelerini almış bulunmaktayız. Bu kapsamda faaliyet gösterilen ülke yasal gerekliliklerini yerine getirerek çalışmaktayız.

BASINDA BİZ

24
Yıllık Tecrübemizle

24 yıllık tecrübemiz ile sektörde yaptığımız yenilikçi çalışmalar, projeler ve çalışma prensipleri ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen bir sistem kurmayı başardık.

TASARIM

MODELLEME

İMALAT

KURULUM

Rolax’ın amacı ihtiyaca en uygun teknolojik tasarımı yapmaktır.

Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsın. Daha fazla bilgi edinmek için Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Metni sayfamızı ziyaret edebilirsin.